Liuks prekės 5 Liuks prekės 4 "Liuks Liuks prekės 7

Perkant daugiau nei už 29.00Eur - pristatymas nemokamas!

Ekologiškas šalto spaudimo slyvų kauliukų aliejus, subtilaus marcipanų skonio bei aromato aliejus, maistui,Ölmühle Solling,100g

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: išparduota!

8,47 €

Labai aromatingas, spaudžiamas švelniu būdu iš šviežiai surinktų slyvų kauliukų.

Slyvų kauliukų aliejus neprimena slyvų. Tai subtilaus marcipanų skonio bei aromato aliejus, labai mėgstamas gurmanų ir prancūzų virtuvėje. Naudojamas saldiems patiekalams, desertams (skanu truputį užpilti net ant ledų), padažams, užpilams, kepiniams ir kt. patiekalams gardinti. Naudojamas ir kosmetikoje.

Sudėtyje dominuoja nesočiosios riebalų rūgštys.

Maistinė vertė: 100 g (3700 kJ/900 kcal): baltymų 0 g, angliavandenių 0 g, riebalų 100 g (iš jų sočiųjų - 7.4 g, mononesočiųjų - 66.9 g, polinesočiųjų - 25.6 g), amigdalino < 2 mg.

Vokietijoje pagamintas ir sertifikuotas ekologiškas produktas.

Augalinius aliejus geriausia laikyti tamsiuose buteliuose, sandariai uždarytus ir vėsioje vietoje. Todėl aliejaus butelio nestatykite ant palangės ir nelaikykite vietoje, apšviestoje tiesioginiais saulės spinduliais. Aliejui kenkia ultravioletiniai spinduliai, deguonis ir šiluma, nuo ko jis greitai sugenda ir apkarsta. Nekaupkite per didelių aliejaus atsargų, turėkite tik tiek, kiek sunaudosite per pusę metų. Laikant normaliomis, rekomenduojamomis sąlygomis, šalto spaudimo augaliniai aliejai (su retomis išimtimis) yra tinkami naudoti 9-12 mėnesių.


Gamintojas: Ölmühle Solling

Kilmės šalis: Vokietija

Daugiau foto

Plačiau

Kokybė, o ne kiekis – toks "Ölmühle Solling" devizas. Nuo 1995 m. Gudrun ir Werner Baensch savo nedidelėje įmonėje iš aliejinių augalų sėklų ir riešutų spaudžia aukštos kokybės aliejus. Čia viskas tebedaroma rankomis – pradedant žaliavų perrinkimu, aliejaus spaudimu nedideliais presais ir baigiant filtravimu ir išpilstymu. Šviežiai surinktos aliejinių augalų sėklos ir riešutai iš vietinių ir užjūrio ekologinių ūkių šalto spaudimo būdu perdirbami į vertingus, natūralius augalinius aliejus. Taip išlieka tiek natūralios antrinės augalinės medžiagos bei tipiškas sodrus aliejaus skonis, tiek sveikai ir subalansuotai mitybai reikalingos riebalų rūgštys. Gamtos dovana visiems, vertinantiems rinktinių ekologiškų aliejų kokybę.

Prekės žymės

Kiti žmonės šią prekę pažymėjo šiomis žymėmis:

Naudokite tarpus, kad atskirtumėte žymes. Viegubomis kabutemis ('') atskirti galite frazes.