Liuks prekės 5 Liuks prekės 4 "Liuks Liuks prekės 7

Perkant daugiau nei už 29.00Eur - pristatymas nemokamas!

Dviejų galų ilgalaikiai "Permanent Lip Finish" lūpų dažai ir lūpų apimtį didinantis fiksatorius , 8 spalvos, MICRO CELL 4000 10 POINTS PERFECT MAKE UP, 2x7ml

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: išparduota!

19,98 €

Tobuli lūpų dažai, be kurių Jūs nenorėsite būti!

Įprasti lūpų dažai būna arba ilgalaikiai (atsparūs), arba intensyviai puoselėjantįs lūpų odą.

MICRO CELL 4000 ILAGALAIKIAI LŪPŲ DAŽAI "PERMANENT LIP FINISH" apjungia ilgalaikį atsparumą, briliantinį blizgesį ir intensyvią priežiūrą viename produkte. Šis unikalus poveikis paremtas 2-jų etapų principu, pagal kurį spalva ir drėkinamoji priežiūra užtepamos atskirai. Dėl to lūpų dažo pakuotė yra iš dviejų produktų - grynojo pigmento lūpų dažo ir apsauginio balzamo, kuris drėkina ir maitina lūpų odą, o taip pat skirtas pigmentui užfiksuoti.

"PERMANENT LIP FINISH" sudėtyje yra didelis procentas mažos molekulinės masės hialurono rūgšties, kuri padidina drėgmės lygį,• didina lūpų apimtį, putlina lūpas,• suteikia joms elastingumo, saugo nuo išsausėjimo, suteikia gundančio blizgesio, užfiksuoja spalvos komponentą.

MICRO CELL 4000 PERFECT COLOUR linija buvo sukurta moteriai, kuriai reikia tobulo ilgai išliekančio makiažo. Dėl to lūpų dažo ir makiažo pagrindo ilgalaikiškumas yra labai svarbus ir garantuojamas visai dienai - iki 8 val.


Gamintojas: MICRO CELL 4000

Kilmės šalis: Vokietija


Pasirinkite spalvą pagal nuotraukas ir nurodykite kodą lentelėje:

Plačiau

Naudojimas: įsitikinkite, kad Jūsų lūpos švarios (be jokio apsauginio balzamo) ir sausos, kitaip lūpų pigmentas neįsigers į epidermį. Atsukę lūpų dažo buteliuką, šepetėlį nubraukite į kraštus, kad dažo nebūtų per daug. Pirmiausiai apveskite lūpų kontūrą, tuomet nudažykite visas lūpas. Leiskite dažui nudžiūti. Jei spalva per intensyvi, drėgna servetėle šiek tiek pavalykite iki reikiamo atspalvio. Tuomet atsukite kitą lūpų dažo buteliuką ir tepkite apsauginį lūpų balzamą. Juo užfiksuosite spalvą bei lūpoms suteiksite įpatingą blizgesį.

Prekės žymės

Kiti žmonės šią prekę pažymėjo šiomis žymėmis:

Naudokite tarpus, kad atskirtumėte žymes. Viegubomis kabutemis ('') atskirti galite frazes.