Liuks prekės 5 Liuks prekės 4 "Liuks Liuks prekės 7

Perkant daugiau nei už 29.00Eur - pristatymas nemokamas!

Atjauninanti mikroemulsija su maskuojančiu efektu veidui - FillRigen dienai, Oro di Spello, 50ml

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: išparduota!

44,31 €

Mikroemulsija su maskuojančiu efektu

Mikroemulsijos sudėtyje yra novatoriškas aktyvus biotechnologinis komponentas (6%), išgautas vykstant mikrodumblių Nannochloropsis Oculata ir Pullulan polisacharido fermentacijai, skirtas odai drėkinti ir stangrinti. Odos pakėlimas bei stangrinimas vyksta dėl dviejų procesų: jungiamojo audinio jaunųjų baltymų (kolageno ir elastino) kiekio didinimo bei gilaus drėkinimo. Šie komponentai sukuria ilgalaikį išlyginamąjį poveikį, stiprina odos jungiamojo audinio struktūrą, apsaugo fibroblastus, atsakingus už odos elastingumo praradimą, stimuliuodami kolageno sintezę.

Taip pat į FillerRigen sudetį įeina Argirelinas® (Acetil-heksapeptidas-8), kuris slopina raumenų susitraukimą, tokiu būdu užkirsdamas kelią mimikos raukšlėms atsirasti. Argirelinas® mažina neuronų judrumą, tačiau kartu iššaukia acetilcholino (neurotransmitoriaus) išsiskyrimą, todėl užtikrinamas geriausius rezultatas per trumpiausią laiką.

FillerRigen yra saugesnė ir švelnesnė alternatyva botulino toksinui, tačiau taip pat veiksmingai veikianti tuos pačius raukšlių formavimosi mechanizmus kitu būdu, dėl jo veido neištinka "kaukės" efektas, nes mimikos raumenys nėra paralyžiuojami.

Ši mikroemulsija yra plačiai naudojama koreguojant spuogų bei randų sukeltą pablogėjusią odos išvaizdą.

FillRigen sukuria puikų stangrinamąjį bei pakeliamąjį poveikį, atpalaiduoja raumenis, mažiną raukšlių gylį, o sudėtyje esanti Hialurono rūgštis aprūpina deguonimi, drėkina bei minkštiną odą .

Tai ideali kosmetikos priemonė su ilgalaikiu "liftingo" poveikiu.


Kilmės šalis: Italija

Gamintojas: Oro di Spello

Daugiau foto

Plačiau

FillRigen mikroemulsija su maskuojančiu efektu, susidedanti iš novatoriškai aktyvaus biotechnologinio komponento (6%), išgaunamo vykstant mikrodumblių Nannochloropsis Oculata ir Pullulan polisacharido fermentacijai, bei Hialurono rūgšties.

FillRigen – efektyvi stanginamoji priemonė, mažinantį esamų raukšlių gylį bei pasižyminti atpalaiduojančiu raumenis poveikiu.

Ši priemonė yra labai efektyvi, o rezultatas matomas jau po pirmojo naudojimo.

Rytais švelniais judesiais tepkite FillRigen veido, krūtinės ir iškirptės srities odą.

FillRigen:

ilgalaikio „liftingo“ poveikis;
stiprina jungiamąjį audinį;
stimuliuoja kolageno gamybą.

BotoRigen ir FillRigen skirti atlikti pilnavertėms kosmetinėms procedūroms namuose, tačiau galėtų būti naudojami ir profesionalių kosmetologų.

BotoRigen ir FillRigen poveikis palaipsniui didėjantis, visiškai pasireiškiantis dvidešimtą naudojimo dieną.

Kursas – 30 dienų.

Pertrauka – 1,5-2 mėnesiai.

Prekės žymės

Naudokite tarpus, kad atskirtumėte žymes. Viegubomis kabutemis ('') atskirti galite frazes.