Liuks prekės 5 Liuks prekės 4 "Liuks Liuks prekės 7

Perkant daugiau nei už 49.00Eur - pristatymas nemokamas + 3 kosmetikos mėginukai!

Ajurvedinis Čiavanprašas aštraus skonio džemas, stimuliuoja, LIGHT (su saldikliais), 500 g

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: išparduota!

12,99 €

Gamintojas: Dabur
Kilmės šalis: Arabija

Daugiau foto

Plačiau

Čiavanprašas LIGHT yra tradicinis ajurvedinis augalų mišinys, pagamintas pagal autentišką,  mažo kaloringumo receptąiš natūralių ingredientų. Tai aštraus skonio džemas.

Su saldikliais. Be pridėto cukraus (produkto sudėtyje yra natūralių cukrų). Taigi, dabar galite mėgautis mėgstamu čiavanprašu su mažiau cukraus! Dėl to čiavanprašas LIGHT yra gerokai mažiau saldus ir labiau išryškėja prieskonių skoniai. Tinka vegetarams.

Čiavanprašas - Chayavanprasha - vienas garsiausių ajurvedinių produktų. Jo pavadinimas siejamas su išminčiaus asketo Chayavan vardu. Išminčius meditavo miške po medžiu, kai ant jo nugriuvo užrištomis akimis slėpynių žaidžianti karaliaus dukra. Ji nesuprato, kad tai svetimas žmogus ir papuošė jam plaukus gėlių vainiku. Po tokio nepatogaus įvykio karalius pareikalavo, kad senasis išminčius vestų jo dukterį (pagal tradiciją moterį gali paliesti tik vienas vyras jos gyvenime). Išminčius sukūrė čiavanprašo mišinį ir du mėnesius valgė tik jį. Taip jis atgavo jaunystę ir seksualinį gyvybingumą.

Tradicinis čiavanprašas gaminamas iš vieno seniausių Žemėje žinomų vaisų agrastinio lapainio (amalaki, amla; lot. Emblica officinalisPhyllanthus emblica) ir maždaug dar 30-50 augalų. Pirmasis žinomas užrašytas čiavanprašo receptas randamas daugiau nei 2000 m. senumo ajurvedos tekstuose.

Vartojimas: 1 - 2 a. š. du kartus per dieną (5 – 10 g) užsigeriant šiltu pienu arba vandeniu. Galima tepti ant duonos arba valgyti vieną. Dėmesio: vartojant dideliais kiekiais gali sukelti viduriavimą. Asmenys, kurių padidėjęs jautrumas bet kuriai sudedamajai daliai, neturėtų vartoti šio produkto. Netinka vaikams iki 6 metų.

Laikyti vėsioje sausoje vietoje. Atidarytą suvartoti per 10 savaičių.

Jungtiniuose Arabų Emiratuose pagamintas produktas.

Prekės žymės

Naudokite tarpus, kad atskirtumėte žymes. Viegubomis kabutemis ('') atskirti galite frazes.