Liuks prekės 5 Liuks prekės 4 "Liuks Liuks prekės 7

Perkant daugiau nei už 49.00Eur - pristatymas nemokamas + 3 kosmetikos mėginukai!

Ekologiškas Alyvuogių aliejus Extra virgin, maistui, Centonze, 500ml

Būkite pirmas aprašęs šią prekę

Būsena: išparduota!

19,98 €

Aukščiausios rūšies šalto spaudimo, išgautas tiesiogiai iš alyvuogių ir tik mechaniniu būdu. Nefiltruotas. Tirštas, intensyviai žalios spalvos su aukso geltonumo atspalviu. Turtingo ir harmoningo aromato bei skonio. Rūgštingumas 0,13. Stikliniame, gražaus dizaino butelyje.

Išspaustas iš Nocellara del Belice alyvuogių iš Sicilijos vulkaniniame dirvožemyje užaugusių alyvmedžių. Aliejus spaudžiamas iš ne ilgiau kaip prieš 8 val. (!) rankomis rinktų alyvuogių.


Gamintojas: Cosmoveda

Kilmės šalis: Vokietija

Daugiau foto

Plačiau

„Centonze“ naudoja netradicinį alyvuogių spaudimo būdą, vadinamą dvifaziu. Jo esmė - prieš spaudžiant alyvuoges nepilama nei kiek papildomai vandens, todėl aliejus yra toks tankus ir atrodo kaip drumstas. Toks jis išlieka praktiškai metus. Kai normaliu atveju alyvuogių aliejus toks būna tik Novello. Beje, spaudimo metu kontroliuojama temperatūra, ji nepakyla aukščiau 27ºC. „Centonze“ alyvuogių aliejus ypač koncentruotas skoniu ir maistingomis medžiagomis. Tai galima justi ir iš skonio. Tikrai patiks alyvuogių aliejaus mėgėjams, gurmanams.

Idealiai tinka gardinti visus daržovių, žuvies ar raudonos mėsos patiekalus bei daržovių sriubas. Sudėtyje dominuoja mononesočiosios riebalų rūgštys.

Vieni svarbiausių: FLOS OLEI 2014, SLOW FOOD GUIDE 2013 bei TOP TEN BIOFACH 2014 ir 2015.

Italijoje (Sicilijoje) pagamintas sertifikuotas ekologiškas produktas.

Prekės žymės

Naudokite tarpus, kad atskirtumėte žymes. Viegubomis kabutemis ('') atskirti galite frazes.